Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljona karavīri projekta “Štāba bataljona simtgades labie darbi” ietvaros apmeklēja Rīgas 28. vidusskolu.
“Štāba bataljona simtgades gadā, apmeklējot skolas, kuru apmācību programmā iekļauta valsts aizsardzības mācība, veicināsim izpratni Latvijas sabiedrībā – jauniešos, par Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Štāba bataljonu, kā arī interesi par karavīra profesiju. Stiprināsim patriotismu un lepnumu skolēnos par savu valsti un tās bruņotajiem spēkiem,” stāsta Štāba bataljona komandieris komandkapteinis Seldzis Grasmanis.
Rīgas 28. vidusskolas skolēnus un pasākuma apmeklētājus ar plašu un daudzveidīgu muzikālo sniegumu priecēja Nacionālo bruņoto spēku orķestra Sauszemes spēku grupas Kameransambļi, kā arī interesentiem bija radoša satikšanās ar bērnu vokālo studiju “Kukaiņi”. Ikvienam pasākuma apmeklētājam bija iespēja iepazīties ar Štāba bataljona vēsturi un uzdevumiem, aplūkot karavīru individuālo ekipējumu un formas tērpu, kā arī nofotografēties Godasardzes formas tērpā.

Vairāk bildes…