Pulciņi 2018.-2019.m.g.

Teātra pulciņš «MAZIE REZGAĻI»

MAIJA ŽUNDA

Teātra pulciņš «MAZIE REZGAĻI»

Svinību zāle, 15.kab.
Pirmdiena: 14.00 – 15.20
Ceturtdiena: 14.00 -15.20

Tautas deju kolektīvs RAKARI

AGITA PAULA

Tautas dejas

1.-4.KL.

Vadītāja: A.Paula
Svinību zālē.
Trešdiena: 13.00-14.20
Piektdiena: 13.00-14.20
konc.meist. sk. SVETLANA HRAMEŠČINA

Koris 1.-4.kl.

INESE KUNGA-ŠVĪTIŅA

Koris 1.-4.kl.

I.KUNGA-ŠVĪTIŅA
2.kab.
Pirmdiena:14.05-15.25
Trešdiena: 14.05-15.25

Vokālais ansamblis

INESE KUNGA-ŠVĪTIŅA

Vokālais ansamblis

Vadītāja: I.KUNGA-ŠVĪTIŅA
2.kab
Otrdiena: 14.055-16.05
konc.meist. sk. SVETLANA HRAMEŠČINA

DROŠAIS UZVAR 6.-9.KL.

MAKSIMS BAČURA

DROŠAIS UZVAR 6.-9.KL.

6.-9..klases
33.kab.
Otrdiena: 18.00 – 19.20

Ceturtdiena: 18.00 – 19.20

 

Sporta spēles

EDVĪNS GRIĶIS

Sporta spēles

E.Griķis
Sporta zāle
Otrdiena: 18.00 – 20.00
Ceturtdiena: 19.20-20.00

Sporta pulciņš VFS

RENĀRS KAZUS

Sporta pulciņš VFS

Sporta zāle
Otrdiena: 14.00-15.20
Ceturtdiena: 14.00-15.20

Zīmēšana, gleznošana

ANDA KADIĶE

Zīmēšana, gleznošana

1. – 9.kl
23. kab.
Pirmdiena: 14.00 – 15.20
Ceturtdiena: 14.00- 15.20

Vides pētnieki

AMANDA MELNALKSNE

Vides pētnieki

A.Melnalksne
27.kab.
Piektdiena: 14.05-15.25

RĒĶINI GALVĀ

ANDA IGNACE

RĒĶINI GALVĀ

1.-11.kl.

A.Ignace
26.kab.
Otrdiena: 14.50-15.30
Ceturtdien: 14.50-15.30

Pulciņš «ČAKLĀS ROKAS»

VIJA LIEPA

Netradicionālie rokdarbi, pulciņš «ČAKLĀS ROKAS»

V.Liepa
24.kab.
Pirmdiena: 15.40- 17.10

Otrdiena: 15.20- 18.00

Ceturtdiena: 15.40- 17.00

Šūšana un modelēšana

VIJA LIEPA

Šūšana un modelēšana

V.Liepa
24.kab.
Pirmdiena: 15.40-17.00

Otrdiena: 15.20-18.00

Ceturtdiena: 15.40-17.00

Koris 5.-11.kl.

INESE KUNGA-ŠVĪTIŅA

Koris 5.-11.kl.

5.-11.KL

I.Kunga-Švītiņa

2.KAB., ZĀLE

Pirmdiena: 15.35- 16.15
Trešdiena: 15.3 16.15

Ceturtdiena: 14.50-16.10

Volejbols 4.-6.kl.

EDVĪNS GRIĶIS

Volejbols 4.-6.kl.

4.-6.kl.

Sporta zāle

E.Griķis

Pirmdiena: 14.05-15.30

Trešdiena: 14.05-15.30

Volejbols 9.-12.kl.

EDVĪNS GRIĶIS

Volejbols 9.-12.kl.

9.-12.KL.

sporta zāle

E.Griķis

Otrdiena: 18.00-20.00

Ceturtdiena: 19.20-20.00

RIPO AUTO

ARNOLDS ZIEMELIS

RIPO AUTO

5.-9.kl.

A.Ziemelis

Kokapstr.kab.

Otrdiena: 14.00-15.20

Ceturtdiena: 14.00-15.20

Skolas muzejs

DZINTRA PAUKŠTA

Skolas muzejs

17.kab.

Dz.Paukšta

Otrdiena: 14.05-15.30

Mazā biznesa skola

INĀRA LĀCE

Mazā biznesa skola

5.-9.kl.

4.kab.

I.Lāce

Pirmdiena: 15.30-16.50

Trešdiena: 15.30-16.50

Eksperimentālā fizika

MĀRTIŅŠ JIRGENSONS

Eksperimentālā fizika

28.kab.

M.Jirgensons

Piektdiena: 14.00-15.20